Image

SUFITY NAPINANE

             

SUFITY NAPINANE TO NAJLEPSZE I NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA 

 do domu, gabinetu, biura, firmy, na basen i mają wiele innych zastosowań   

SUIT NAPINANY MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ ŚWIETNYM POMYSŁEM NA PREZENT

Sufity napinane  są jednym z najbardziej innowacyjnych oraz  atrakcyjnych sposobów na upiększenie wnętrza Twojego domu, mieszkania, biura, gabinetu, restauracji, basenu, hali produkcyjnej oraz wielu innych pomieszczeń i obiektów.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem sufitów i ścian napinanych

Mamy bogatą ofertę kolorystyczną i strukturalną. Nasze sufity i ściany  nadają się do wszystkich pomieszczeń, na każdy rodzaj powierzchni, niezależnie od jej wielkości. Ceny są bardzo atrakcyjne, już od 120 zł netto/m2 z materiałem i montażem,  kalkulowane indywidualnie a uzależnione od wybranego materiału, kształtu, sposobu wykończenia itp. 

 Dekoracyjne sufity i ściany  napinane stosowane są w pomieszczeniach mieszkalnych oraz w obiektach użyteczności publicznej, biurach, sklepach, szkołach, hotelach, szpitalach, pływalniach, halach sportowych lub fabrycznych. Dzięki swej konstrukcji pozwalają na realizację ciekawych projektów i nowoczesnych aranżacji wnętrz.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY SUFITÓW i ŚCIAN  NAPINANYCH:

zakrywają  niedoskonałości starych sufitów i ścian  np. pęknięcia, grzyby, pleśnie
dają nieograniczone możliwości zabudowania sufitów i ścian w formie:gładkiej, z nadrukiem, ze zdjęciem, fale, łuki, czy gwiaździste niebo i wiele, wiele innych; zapewniają ochronę pomieszczeń przed zalaniem, wskutek awarii instalacji wodociągowej, odporne na wilgoć, dlatego polecamy do zastosowania w obiektach basenowych, SPA, itp.stanowią efektowny element dekoracyjny do złudzenia przypominający szklaną taflę z lustrzanym odbiciem, są łatwe w konserwacji, nie wymagają malowania – a w każdej chwili można je odświeżyć i umyć, mogą obniżać zbyt wysokie wnętrza, zasłaniają  umieszczone pod stropem instalacje.
Sufity napinane posiadają 15-letnia gwarancję fabryczną, co świadczy o  trwałości materiału z zachowaniem jakości.
W dowolnej chwili można wypiąć sufit w celu dokonania niezbędnych napraw, po czym znów go wpiąć.

Sufit posiada doskonałe właściwości akustyczne dzięki zdolności pochłaniania dźwięku.

Dla zainteresowanych przedstawimy prezentację z konkretnym wyliczeniem kosztów.

Kontakt:

tel. 730 444 123

mail: biuro@virgal.pl

lub przez formularz kontaktowy w zakładce: Kontakt